Портфоліо

Веб-сайт Інститут транскордонного співробітництва

Веб-сайт Інститут транскордонного співробітництва

Корпоративний веб-сайт Інституту транскордонного співробітництва та європейської інтеграції, який займається сприянням розвитку транскордонного співробітництва та реалізації наукового, інформаційного і організаційного забезпечення впровадження передового європейського досвіду шляхом залучення іноземних та вітчизняних інвестицій в прикордонний регіоні.

Веб сайт має три мовні версії.

Портал побудований за багатороздільним принципом з головною сторінком та внутрішніми сторінками, в який відображається інформаційне наповнення відповідного розділу. Проект побудований на платформі системи керування інформаційним наповненням WordPress — система керування вмістом з відкритим кодом, яка через свою простоту в установленні та використанні широко застосовується для створення веб-сайтів. Сфера використання — від блогів до складних веб-сайтів. Вбудована система тем і плагінів у поєднанні з вдалою архітектурою дозволяє конструювати на основі WordPress практично будь-які веб-проекти. На основі WordPress функціонує біля 50% світових інтернет проектів.

Технології розробки.

Наші спеціалісти володіють всіма сучасними технологіями реалізації ВЕБ-проектів, серед яких HTML, JavaScript, PHP, ASP, Flash, Flex, AS1, AS2, CSS, Ajax, WEB-2.0.

HTML5
CSS3
JavaScript
Ajax
PHP
MySQL
Semantic UI
WordPress

www.icci.com.ua

Інші проекти