Портфоліо

Веб-сайт ЕКО-Оптіма

Веб-сайт ЕКО-Оптіма

Корпоративний веб-сайт групи компаній Еко-Оптіма розроблений розроблений для висвітлення інформації та роботи найбільшої в Західні Україні групі компаній, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії, створення генеруючих потужностей з використанням енергії вітру, сонця, води, біомаси.

Сайт має дві мовні версії, розроблений за технологією адаптивного дизайну, в якому елементи автоматично масштабуються під довільний розмір пристрою пристрою на якому відображається веб-сайт - це дозволяє оптимальним чином відображати вмість сайту на Персональному комп'ютері, Планшеті та Смартфоні. Веб-сайт має комбіновану структуру, яка складається з головної сторінки виконаної по технології лендінг-пейдж на які виводиться вся основна інформація стосовно діяльності групи та розділів виконаних у вигляді окремих внутрншніх сторінок.

Технології розробки.

Наші спеціалісти володіють всіма сучасними технологіями реалізації ВЕБ-проектів, серед яких HTML, JavaScript, PHP, ASP, Flash, Flex, AS1, AS2, CSS, Ajax, WEB-2.0.

HTML5
CSS3
JavaScript
Ajax
PHP
MySQL
Bootstrap 4
Semantic UI
Bitrix

www.ecooptima.com.ua

Інші проекти