Портфоліо

Веб-сайт Бізнес школи Львівського інституту менеджементу

Веб-сайт Бізнес школи Львівського інституту менеджементу

Розроблено та впроваджено веб-сайт Бізнес-школи Львівського інституту менеджменту .

Веб-сайт містить інформацію про курси, які може відвідувати кожен бажаючий. Для цього достатньо відвідати веб-сайт, обрати цікавий для себе курс чи програму та подати заявку на запис. Так само важливо відслідковувати інформацію про події на веб-сайті Бізнес-школи ЛІМ, тому як, завдяки співпраці Бізнес-школи з різними навчальними закладами Європи, є можливість взяти участь у цікавих програмах закордоном.

Структура веб-сайту проста, інтерфейс легкий у користуванні. На веб-сайті відсутня зайва інформація, є тільки все те, що стосується суто навчання!

Сайт побудований за багатороздільним принципом з головною сторінком та внутрішніми сторінками, в який відображається інформаційне ноповнення відповідного розділу. Інформацйне наповнення сайту здійснюється за допомогою власній платформі керування інформаційним наповненням АБК-Управління сайтом (ABKCMS). Система управління сайтом AБK-CMS дозволяє максимально спростити роботу по наповненню сайта контентом. Система управління сайтом AБK-CMS дозволяє максимально спростити роботу по наповненню сайта контентом. Перший рівень ієрархічної структури сайту складається з розділів. В кожному розділі можуть бути створені нові рубрики та сторінки, які будуть належати лише цьому розділу. Таким чином, система може створити будь-яку структуру розділів сайту, додавати та редагувати сторінки. Сторінки можуть бути різних типів, що дозволяє максимально уніфікувати наповнення сайту.

Технології розробки.

Наші спеціалісти володіють всіма сучасними технологіями реалізації ВЕБ-проектів, серед яких HTML, JavaScript, PHP, ASP, Flash, Flex, AS1, AS2, CSS, Ajax, WEB-2.0.

HTML5
CSS3
JavaScript
Ajax
PHP
MySQL
Semantic UI
ABK-CMS

www.mba.lviv.ua

Інші проекти