Портфоліо

Веб-портал Інвестиційний консультант

Веб-портал Інвестиційний консультант

Модель веб-порталу Інвестиційний консультант.

Успішно створено та впроваджено веб-порадник з питань інвестиційної діяльності - "Інвестиційний консультант" , який допоможе Вам впевнено орієнтуватись у бурхливому морі фінансових інновацій. Досвідчена команда фінансових аналітиків дасть відповідь на всі Ваші питання стосовно інвестиційних стратегій.

Інтерфейс індивідуалізованого фінансового веб-сервісу «Інвестиційний консультант» легкий у користуванні. Контент наповнений невичерпною інформацією в галузі інвестицій.

Метою проекту було створення потужного комерційного веб-ресурсу, який буде здійснювати функції персонального веб-порадника в сфері інвестиційної діяльності, з широким колом постійних користувачів порталу.

Розрахунок оптимального портфелю став цікавою розробкою цього порталу, яка враховує можливість оптимальної диверсифікації серед великої кількості інвестиційних фондів, якими управляють різні компанії з управління активами в Україні.Тобто, здійснюється оптимальна диверсифікацію серед найбільш ліквідних інструментів українського фондового ринку.

Ви маєте можливість подивитися свідоцтво, яке, власне, стосується цієї розробки по автоматизації розрахунку оптимальних портфелів з урахуванням коефіцієнту ставлення до ризику.

Крім того, нещодавно увійшла в дію ще одна цікавинка, яка безумовно стане неоціненним помічником для відвідувачів інвестиційного порталу.

А саме, кредитний калькулятор - зручний інструмент для розрахунку вартості кредита, передплати, графіку погашення та безлічі інших параметрів.

За допомогою кредитного калькулятора можливо визначити любий з ключевих параметрів кредиту в залежності від значень інших параметрів. Наприклад, дізнатися можливу суму кредиту виходячи з допустимого строку погашення та припустимого для Вас щомісячного платежу або ж розрахувати графік платежів по кредиту: ануітетні або виплати за стандартною схемою і т.п.

Портал побудований за багатороздільним принципом з головною сторінком та внутрішніми сторінками, в який відображається інформаційне наповнення відповідного розділу. Проект побудований на платформі системи керування інформаційним наповненням Drupal. Drupal є потужний back end фреймворк для різних веб-сайтів, від особистих блогів до корпоративних та державних сайтів. Drupal також використовується у системах управління знаннями та для ділової співпраці. Drupal має модульну архітектуру з компактним ядром, що надає API, до якого можуть звертатися модулі. Стандартний набір модулів включає такі функції, як новинна стрічка, блог, форум, завантаження файлів, збирач новин, голосування, пошук тощо. Дизайн сайту змінюється також за допомогою спеціальних модулів — «тем оформлення».

Технології розробки.

Наші спеціалісти володіють всіма сучасними технологіями реалізації ВЕБ-проектів, серед яких HTML, JavaScript, PHP, ASP, Flash, Flex, AS1, AS2, CSS, Ajax, WEB-2.0.

HTML5
CSS3
JavaScript
Ajax
PHP
MySQL
Semantic UI
Drupal

www.investadviser.com.ua

Інші проекти