Портфоліо

Інтернет магазин Спектр

Інтернет магазин Спектр

Інтернет-магазин Спектр - проект для інтернет торгівлі компанії Спектр. В даному проекті реалізовано повноцінний веб-сайт з вітриною товарів компанії з можливістю розміщення замовлення на веб-сайті. Сайт побудовано на базі системи керування контентом Бітрікс в тісній інтеграції з програмним забпзечення автоматизації торгівлі компанії 1С-Управління торгівлею, з яким реалізовано двосторонній обмін інформацієї про товари та замовлення покупців.

Сайт розроблений за технологією адаптивного дизайну, в якому елементи автоматично масштабуються під довільний розмір пристрою пристрою на якому відображається веб-сайт - це дозволяє оптимальним чином відображати вмість сайту на Персональному комп'ютері, Планшеті та Смартфоні. Веб-сайт має комбіновану структуру, яка складається з головної сторінки виконаної по технології лендінг-пейдж на які виводиться вся основна інформація стосовно діяльності та розділів виконаних у вигляді окремих внутрншніх сторінок.

Технології розробки.

Наші спеціалісти володіють всіма сучасними технологіями реалізації ВЕБ-проектів, серед яких HTML, JavaScript, PHP, ASP, Flash, Flex, AS1, AS2, CSS, Ajax, WEB-2.0.

HTML5
CSS3
JavaScript
Ajax
PHP
MySQL
Bootstrap 4
Semantic UI
Bitrix

www.spektr.lviv.ua

Інші проекти