Компанія

Шановні пані і панове, ми раді вітати Вас на сайті нашої компанії.

Веб сайт – це лице компанії. Ми є досвідченими розробниками Веб сайтів будь-якої складності, а також програмного забезпечення та впровадження передових ІТ технологій, для успішного управління та комплексної автоматизації підприємств. В даному розділі Ви зможете детально ознайомитись з цінностями та завданнями нашої компанії, а також технологіями, що використовуються в нашій роботі.

Про компанію

АБК-Технології це компанія, яка надає широкий спектр різноманітних послуг у сфері програмного забезпечення.

Членство у Спілці автоматизаторів бізнесу

Компанія АБК-Технології займається розробкою програмних засобів на базі 1С:Підприємство з 2000 року.

З 2017 року компанія АБК-Технології входить у Громадську організацію "Спілка Автоматизаторів Бізнесу" (САБ). САБ об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство" та інші.

Дані програмні продукти на нашому ринку є лідерами в галузі економічного програмного забезпечення. Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

Для проведення діяльності в галузі розробки та впровадження продуктів, які просуваються членами САБ, АБК-Технології має штатних, атестованих, високофахових спеціалістів. На даному сайті ви можете познайомитись з продуктами та послугами, які надаються нашою компанією як членом САБ.

Сертифікати Спілки автоматизаторів бізнесу

САБ засвідчила компетенції компанії АБК-Технології нижченаведеними сертифікатами:

Основний веб-сайт

Окрім послуг члена САБ, АБК-Технології це компанія, яка надає широкий спектр інших різноманітних послуг у сфері програмного забезпечення, з якими можна ознайомитись на основному ВЕБ-ресурсі компанії - www.abk-technologies.com.